Firma Seart se specializuje na výrobu nábytku z masivního dřeva pro hotely, penziony i byty. Vyrábíme nábytek, který živým kouzlem a jedinečným designem prozáří interiér.  Naše politika se zaměřuje na poctivost, nejvyšší kvalitu a neustálý rozvoj služeb. Pro dosažení těchto cílů je potřeba špičkový technologický postup, atraktivní design a přijatelné ceny.

 

Poctivost a ověřená technologie

  • Filozofie firmy Seart klade velký důraz na řemeslnou tradici a poctivost ruční práce. Dlouholetá zkušenost a ozkoušená technologie ji řadí mezi elitu nábytkářství.

Bytelná kvalita

  • Dřevěný masiv je jako materiál už sám o sobě zárukou určité kvality. Když se tato kvalita správně zpracuje a ošetří, vydá kus, který je ozdobou v jakémkoliv interiéru.

Pevné a trvanlivé dřevo

  • Dřevo používáme dubové, bukové a borové pro jejich odolnost, pevnost a dlouhou životnost. Dřevěný nábytek bývá partnerem na dlouhá desetiletí.

Působivý a různorodý design

V naší nabídce najdete minimalismus, modernu, rustik, retro, klasicismus a další. Masivní dřevěný nábytek je navíc často široce použitelný, co se stylu týče.

Široká nabídka

Tradiční, stylizovaný či moderní nábytek pořídíte do ložnice, obýváku, jídelny, dětského pokoje či kanceláře. Prozáří místnost svou vůní a životem.

Spolehlivé moderní služby

  • Je možné si objednat vzorky barev a nakonfigurovat přes eshop unikátní kus nábytku: povrchová úprava, držadla, nohy, doplňkové elementy… A samozřejmě si jej nechat dovézt domů.

Doplňky, které potěší

  • K tomu můžete pořídit něco z naší pečlivě vybrané originální dekorace, zrcadla nebo lampy. Nebo si poskládejte úložné prostory z oblíbených kostek!

Jsme největší výrobce na trhu

  • Díky mnoha zákazníkům, kteří umí ocenit kvalitu, se z nás stal největší výrobce na českém trhu a jeden z dominujících na polském.

Chceme být jiní, protože ostatní velkovýrobci nám připadají stejní. Nenabízíme laciné tovary na půl roku – nabízíme poctivé, moderní a kvalitní řešení interiéru.