Udělejte si ze zahrady oázu klidu – tipy najdete na veletrhu FOR GARDEN

Začátkem března se začne příroda opět probouzet ze zimního spánku. Nastává tak ideální čas na realizaci malých i velkých změn ve vaší zahradě. Pokud plánujete budovat novou zahradu nebo jen přemýšlíte, jak tu stávající přetvořit v oázu klidu, přijďte se inspirovat na jarní veletrh FOR GARDEN.

Na své si přijdou odborníci, ale i víkendoví zahrádkáři nebo majitelé domů s okrasnou zahradou. Na ploše přesahující 3 000 m2 se představí více než 110 vystavovatelů. Ti návštěvníkům nabídnou cenné rady z oblasti zakládání a realizace zahrad, ale i novinky ze světa zahradní techniky, grilů, bazénů nebo pracovních oděvů. Zastoupena budou i vybraná zahradnictví a zahradní architekti.

Doprovodný program

V rámci doprovodného programu si můžete prohlédnout jedinečnou výstavu bonsají, sami zkusit vytvořit jarní dekoraci pod dohledem nejlepších českých floristů nebo zhlédnout výstavu fotografií Za stromy roku 2014. Chybět nebude ani řada přednášek. Veletrh navštíví i známé osobnosti, které se do doprovodného programu zapojí a přispějí výrobou své jarní dekorace. Ty budou poslední den veletrhu draženy ve prospěch vybrané neziskové organizace. Na veletrhu tak snadno potkáte Vlastimila Harapese, Marcelu Březinovou nebo Richarda Tesaříka

9. ročník mezinárodního veletrhu zahradní architektury, nábytku, techniky a veřejné zeleně proběhne v multifunkčním areálu PVA EXPO PRAHA od 19. do 22. března 2015. Veletrh FOR GARDEN je součástí jarního souboru veletrhů o bydlení. Návštěvníci v dalších halách zhlédnou i veletrhy FOR HABITAT, FOR OFFICE, FOR FURNITURE a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY.

Vstupné: 150 Kč; zlevněné: 100 Kč
Otevírací doba: 10.00 – 18.00 (v neděli 22. března do 17.00 hodin)
Více informací na www.pvaexpo.cz.