O tom, že každý muž by měl postavit dům, zplodit syna a zasadit strom, se píše a mluví často. Ovšem další lidová moudrost – ševče, drž se svého kopyta, je též zkušenostmi prověřená. Ono totiž minimálně postavit dům není jen tak. Proto je někdy rozumnější přenechat alespoň tuto první část trojlístku odborníkům.

Nemusí se při tom jednat pouze o samotnou stavbu, ale i potřebné inženýrské činnosti nebo zajištění financování. Otázku zda využít svépomoci nebo se obrátit na odborníky si často klademe i v souvislosti s rekonstrukcí nebo přístavbou. Ostatně starosti nám přidělá i vodoinstalace, topení či inovace koupelny.

Nejlépe tedy najít odborníka, který nám umožní uspokojit potřeby v souvislosti s výstavbou nového domu, či rekonstrukcí stávajícího, komplexně – pod jednou střechou. Kde ale takového odborníka pro dům najít? Třeba na webu dumpro.cz.

V rámci plnohodnotného servisu k získání vlastního bydlení můžeme vybírat od staveb na klíč, základových desek pro zděné a montované domy po služby související s rekonstrukcemi (vodo instalace, odpady, topení, koupelny aj.). Co oceníme, jsou také služby v oblasti izolace proti radonu a vlhkosti.

Výhodou je zpracování projekce domu včetně zajištění inženýrských činností podle našich aktuálních požadavků. Stejně jako pomoc při zajištění financování, v oblasti financí je nám k dispozici finanční poradce. Dalším kladem je minimální administrativní zátěž. Navíc služby nejsou vázány k typovým projektům, takže si můžeme sestavit stavební menu přímo na míru.