Hledáte-li místo pro spokojený život, možná vás máme odpověď.

Nová čtvrť v Michli s novými byty, příznačným názvem Hadovitá, k tomu má všechny předpoklady.

Proč Hadovitá? To jistě velmi rychle pochopíte podle zaklikatěných uliček.

Oficiálně se jedná o rezidenci, jež zaručuje ty největší standardy městského bydlení.

Celé místo působí velmi kontrastně, neboť se tu prolíná moderní design s historickým jádrem pražské Michle.

Hadovitá ve své plné kráse

Ty nejnovější byty v Praze 4 vznikají v rezidenci Hadovitá na Michelské stráni. Pro své obyvatele představuje nejen skvělý domov, ale také bod s mnoha možnostmi trávení volného času. Navíc se na mnoho míst dostanete velmi rychle pěšky. Vyrazit můžete do kvalitních restaurací, za sportem a také za nákupy. V nejbližším okolí se nachází Balance Club Brumlovka, kde lze provozovat welness a fitness. Poblíž je také plavecký stadion Podolí.

Vlastní dopravou nebo blízkou zastávkou MHD je možné se během několika minut dostat do blízkých obchodních center. Příkladem za všechny může být OC Chodová. Platí za jeden z nejrozsáhlejších obchodních domů v Praze.

Příroda x Historie

Kolem luxusní rezidence Hadovitá si užijete také klidné přírody. Nedaleko se nachází rozsáhlý Kunratický les, který v minulosti vlastnil mimo jiné král Václav IV. Právě zde také náhle zemřel. Obyvatelé Michle les využívají jako místo příjemné rekreace a aktivního odpočinku. Najdete tu totiž řadu označených a neoznačených tras. A to i pro cyklisty.

Jednou z největších historických památek Prahy 4 je Chodovská tvrz. Od 13. století se vystřídalo plno majitelů a způsobů využití těchto prostorů. Dnes tvrz slouží jako kulturní centrum.

Chcete více informací o nové rezidenci v Michli? Přejděte na webové stránky https://www.rezidencehadovita.cz/.