Již ve dnech 22. – 25. března 2018 se v PVA EXPO Praha v Letňanech můžete seznámit s lídry v oboru (nejen) betonových zahradních prvků.

Obecně platí, že čím větší pozornost věnujete své zahradě, tím více času v ní pak budete chtít trávit a o to větší Vám budou výsledky Vašeho snažení dělat radost. Zelení, to ale nekončí. Velmi originální řešení lze vytvořit důkladným výběrem chodníků, cest, posezení, plůtků, nebo obkladů z betonu. Tento materiál, je s oblibou již nějakou dobu využíván pro svůj atraktivními vzhled, který může být také v přírodním dekoru kamene, nebo cihly.

Značka BEST patří mezi tradiční jedničky na poli betonových prvků pro venkovní architekturu. Kromě nejrůznějších dlažeb, palisád, obrubníků pro vytvoření krásného okolí Vašeho domovu, nebo zahrady, nabízí svým zákazníkům také plotové a zdicí systémy.

Beton Brož, nabízí více jak tři tisíce betonových výrobků. Velmi zajímavá je edice Brož Tvář dřeva, ze které lze vytvořit dlažbu, schodiště a elegantně je doplnit lavicí, stolem, nebo funkčním květináčem. Vyzkoušet můžete bezplatný program Beton Brož Vision a v několika málo krocích si tak nasimulovat okolí vašeho vysněného domu.

S produkty CS – BETON, můžete své okolí doladit do posledního detailu. Moderní i rustikální dlažby nesčetných barev, okrasné a opěrné zdi či ohniště, budou chloubou Vaší zahrady.

Společnost PIEDRA UNO, je výrobcem i prodejcem produktů z přírodního kamene. Hlavními tahouny jsou kamenné koberce, které jsou hojně využívány na renovaci starých ploch, jako jsou balkony, asfalty, nebo zámkové dlažby, ale skvěle vyniknou i v okolí bazénů. Systém instalace typu plovoucí dlažba, je unikátní systémem finálního povrchu pro interiér a exteriér. Nelepí se, pouze se pokládají na stávající povrchy, tudíž jde o rychlou instalaci, která šetří čas.

Většina z nás zná lícové zdivo, tzv. režné zdivo z výletů do Anglie, Belgie, Nizozemí, nebo z Německa. Firma BRICKLAND, dováží z těchto cihlářských destinací do České republiky již 20 let, sortiment od lícových cihel a obkladových pásků, přes speciální lícové tvarovky, dlažby a potřebné příslušenství.

Toto je jen malá ochutnávka z toho, co Vás v letošním roce na veletrhu FOR GARDEN čeká.

Charakteristika:

FOR GARDEN, největší odborný veletrh v ČR, zaměřený na průřez všemi zahradními obory.

Kde: PVA EXPO PRAHA, Letňany

Kdy: 22. – 25.3. 2018

Odkaz: www.for-garden.cz