Staré plechové boudy na sídlištích suplující garáže, nejsou právě ideální podívanou pro kolemjdoucí a majitelé zřejmě teprve neskáčou radostí. I pokud máme však pěknou zděnou garáž, často nám dovede připravit nejednu horkou chvilku, a to díky nekvalitnímu otevíracímu systému.

U většiny garáží převládá manuální systém otevírání, který je však v některých případech již poněkud zastaralý a může se zasekávat, nebo dokonce být snadno dostupným terčem pro vniknutí do garáže a následně třeba i do domu.

Také je často problém s klíči, které co chvíli někde necháme. A pak to  zavírání… Nejen ve filmových komediích se setkáme s případy, kdy z garáže člověk ukázkově vyjede, ale ve spěchu nebo zamyšlení, prostě již zapomene garáž za sebou zase zavřít a zamknout.

Těmto drobným, někdy však nanejvýš rizikovým karambolům, pomáhá předcházet brána s pohonem. Kvalitní pohony brán je navíc možné vybírat jak pro garážová vrata, tak pro křídlové brány, nebo pro brány posuvné.

Jako další případ, kde je lépe spolehnout se na kvalitu, můžeme uvést jízdní kola. Cyklisté obecně dovedou řidiče na silnicích vytočit k nepříčetnosti, a co teprve když jedou na nějakém retro modelu, který sotva drží pohromadě a je vidět, že svá nejlepší léta už má dávno za sebou.

Naproti tomu cyklista na kvalitním bicyklu, třeba typu Author, má šanci vzbudit spíše zájem, a s patřičnou související výbavou, možná i respekt. Kvalitní bicykl, ale neocení jen naše okolí, ale především my. Výlet do terénu, tak pro nás nebude hororem s nutností zastávek kvůli špatnému stavu kola, ale příjemným aktivním odpočinkem v přírodě.

Výběr na základě kvality je potom nezbytný i u doplňků výživy. Takové doplňky výživy nám totiž při správném výběru pomohou zachovat vyvážený poměr minerálů a vitamínů v těle a zabezpečit dostatek energie, třeba právě po dlouhé vyjížďce na kvalitním bicyklu.