Při stavbě rodinného domu i v dnešní době spousta lidí uvažuje o tom, že drobnější závěrečné práce by možná byli schopní dokončit sami. Od stavební společnosti si v takovém případě můžou nechat postavit stavbu v developerském standardu, kde jsou z dodávky vyjmuty na příklad podlahové krytiny, schodiště, vymalování nebo další drobnější úpravy. Takovou možnost v rámci programu Zlaté ručičky nabízí také společnost Ekonomické stavby. Ta klientům navíc poskytuje široké spektrum slev, díky kterým mohou ušetřit až pětinu z celkové ceny domu.

„V programu Zlaté ručičky jsme se rozhodli vsadit na šikovnost našich klientů. Práce, které nepodléhají revizím, „kutilové“ skutečně často zvládnou sami. Díky široké nabídce slev, které jsme pro klienty domluvili u našich dodavatelů, navíc mohou výrazně ušetřit. Na stavebním materiálu, vybavení kuchyně nebo koupelny, elektrotechnice, tepelném čerpadle nebo bezpečnostním systému. Nově mohou využít i 20% slevy na automobil značky Ford, nebo 10% slevy na exotickou dovolenou,“ dodává generální ředitel společnosti Ekonomické stavby, David Mencl.

Příklad kupónové slevy

Program Zlaté ručičky navíc mohou využít i lidé, kteří již v rodinném domě bydlí.

Nabízené slevy je totiž možné čerpat také na nové vybavení domu nebo koupi automobilu.

Klientům jsou tyto slevy poskytnuty díky kuponům, které od společnosti dostanou ve formě kuponové knížky.

Slevy od partnerů se v ní pohybují v rozmezí 10 – 40 % z běžných maloobchodních cen.

I v případě, že si klient zvolí tento program, může využít služeb společnosti při zařizování úvěru. Je dokonce možné zajistit jeden komplexní úvěr, který zahrne jak dodávku stavby v developerském standardu, tak objem prací provedených svépomocí.

Pokud navíc klient v průběhu zjistí, že dokončit dům je nad jeho síly, objem dodávky od společnosti se může po domluvě kdykoli rozšířit.

Připravili jsme pro naše klienty a naše stavebníky nový stavební portál o bydlení, stavbě domu, zařizování interiéru a projektování zahrady. Najdete nás na Stavba-domu.cz.

O společnosti Ekonomické stavby

Ekonomické stavby, přední stavební společnost v oblasti výstavby zděných rodinných domů v regionu střední Evropy, se od svého založení v roce 1998 zaměřuje na kvalitu a šíři nabídky, která je svým rozsahem na trhu ojedinělá. Od počátku své existence se Ekonomické stavby specializují výhradně na oblast bydlení a každoročně realizují a předávají svým klientům v České republice přes 400 domů.

Cílem Ekonomických staveb je zpřístupnit bydlení v rodinném domě co nejširšímu spektru zákazníků, čehož dosahují širokou nabídkou služeb – od individuálního projektu, přes vyřízení stavebního povolení a zajištění financování až po samotnou realizaci – a příznivými cenami. Ekonomické stavby chtějí být spolehlivým a stabilním partnerem pro výstavbu rodinných domů, který vždy nabízí něco navíc. Ekonomické stavby jsou ryze českou společností s dlouholetou tradicí, která klade důraz na kvalitu a maximální efektivitu všech procesů. Ke spolupráci si vybírá silné a stabilní partnery, díky kterým může neustále svou nabídku rozšiřovat a zajistit stavbu domu za příznivou cenu. Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO  9001 již od roku 2003 a certifikátu ochrany životního prostředí ISO14 000 od roku 2007.

Pro další informace prosím kontaktujte:

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Ke Křižovatce 466
330 08 Zruč – Senec
telefon: 377 825 782
fax: 377 825 782
mobil: 602 435 452
email: info@ekonomicke-stavby.cz
web: www.ekonomicke-stavby.cz

FB: www.facebook.com/ekonomickestavby