Skvělá nabídka pro klienty Ekonomických staveb, kteří si vybrali dům z katalogu a nežádají jiné další úpravy v projektové dokumentaci, čímž se podstatně zkrátí doba, která je nutná pro přípravu zahájení stavby. Samotné zahájení stavby domu se tím urychlí. Hotový dům je pak klientovi předán mnohem dříve.

Katalog rodinných domů

Firma Ekonomické stavby má pro své klienty připravenou nabídku více než 600 hotových projektů. Jsou k nahlédnutí na webových stránkách ES, či v tištěném katalogu, který firma na vyžádání ZDARMA zašle. Pokud si zde klient vybere svůj dům, získá od firmy nejen projekt domu, ale i osazení do terénu a zajištění stavebního povoleníZDARMA.

Výhody typového domu

I když si klient vybere typový dům, stejně je to vlastně polotovar, který je nutno zasadit do konkrétního terénu klientova pozemku, napojit na zdroje energie (elektřina, plyn) a zajistit přívod vody s následným odtokem, například do kanalizace. V této fázi připraví firma klientovi stavební povolení a ihned po jeho vydání začne vybraný dům stavět. Obvykle trvá doba přípravy 180 dnů. V programu Rychlé řešení je zkrácena na 105 dnů. To znamená, že samotná stavba začne o dva a půl měsíce dříve.

Další programy ES

Firma Ekonomické stavby nabízí svým klientům mnoho různých možností, jak získat svůj rodinný dům. Programy se týkají například:

  • financování stavby
  • stavební přípravy
  • samotné stavby
  • standardní program
  • speciální programy

Díky těmto programům mohou klienti ES bydlet velmi brzo, ušetřit mnoho peněz, mohou se sami spolupodílet na realizaci vlastního domu a dokonce nemusí mít zdaleka celou hotovost na svůj budoucí dům. Díky Ekonomickým stavbám lze stavbu domu zefektivnit, zrychlit, zlevnit. Dům může být typový bez zvláštních úprav nebo naopak s mnoha úpravami. Firma Ekonomické stavby staví samozřejmě i nízkoenergetické domy a domy ryze individuální. Specialisté ES dokážou vymyslet a zajistit mnohá řešení, která vedou ke spokojenému bydlení ve vlastním rodinném domě. Společnost neustále nachází nová řešení, jak usnadnit svým klientům pořízení nového, pohodlného a krásného domu. Cílem je spokojený zákazník.

Připravili jsme pro naše klienty a naše stavebníky nový stavební portál o bydlení, stavbě domu, zařizování interiéru a projektování zahrady. Najdete nás na Stavba-domu.cz.

O společnosti Ekonomické stavby

Ekonomické stavby, přední stavební společnost v oblasti výstavby zděných rodinných domů v regionu střední Evropy, se od svého založení v roce 1998 zaměřuje na kvalitu a šíři nabídky, která je svým rozsahem na trhu ojedinělá. Od počátku své existence se Ekonomické stavby specializují výhradně na oblast bydlení a každoročně realizují a předávají svým klientům v České republice přes 400 domů.

Cílem Ekonomických staveb je zpřístupnit bydlení v rodinném domě co nejširšímu spektru zákazníků, čehož dosahují širokou nabídkou služeb – od individuálního projektu, přes vyřízení stavebního povolení a zajištění financování až po samotnou realizaci – a příznivými cenami. Ekonomické stavby chtějí být spolehlivým a stabilním partnerem pro výstavbu rodinných domů, který vždy nabízí něco navíc. Ekonomické stavby jsou ryze českou společností s dlouholetou tradicí, která klade důraz na kvalitu a maximální efektivitu všech procesů. Ke spolupráci si vybírá silné a stabilní partnery, díky kterým může neustále svou nabídku rozšiřovat a zajistit stavbu domu za příznivou cenu. Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO  9001 již od roku 2003 a certifikátu ochrany životního prostředí ISO14 000 od roku 2007.

Pro další informace prosím kontaktujte:

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Ke Křižovatce 466
330 08 Zruč – Senec
telefon: 377 825 782
fax: 377 825 782
mobil: 602 435 452
email: info@ekonomicke-stavby.cz
web: www.ekonomicke-stavby.cz
FB: www.facebook.com/ekonomickestavby