Asi neexistuje moc lidí, kteří by někdy nepřemýšleli o tom, jaké by to bylo žít v rodinném domě. Někteří však zůstali jen u této myšlenky, jiní se posunuli dál a začali o této věci vážně uvažovat. Podle čeho tedy vybrat rodinný dům, který vám bude vyhovovat?

Společnost Ekonomické stavby nabízí dvě možnosti – stavbu rodinného domu dle typového projektu a stavbu rodinného domu dle projektu na míru. V prvním případě si stačí vybrat z nabídky již navržených rodinných domů. Vybírat můžete nejen na webových stránkách Ekonomických staveb, ale také z katalogu domů, který vám zdarma na vyžádání zašlou. V případě, že zvolíte projekt na míru, tzv. individuální projekt rodinného domu, musíte počítat s tím, že je sice časově a finančně náročnější, ale že díky němu získáte rodinný dům, který bude plně vyhovovat všem vašim představám a potřebám.

Rodinný dům N7-77

Výběr typového domu

V případě, že si pro stavbu svého rodinného domu zvolíte typový projekt, podstatně tím zkrátíte nutnou stavební přípravu. Projekt totiž stačí mírně poupravit, usadit v něm dům do terénu a máte z velké části hotovo. Nemusíte se tak s projektanty pouštět do vypracovávání rozsáhlého individuálního projektu. Jedna z nevýhod této varianty může být pro někoho ta, že si nebude moci díky svým specifickým požadavkům z katalogu domů vybrat a bude hledat zcela odlišné dispoziční řešení domu, než nabízené typové domy mají. U Ekonomických staveb je však nabídka domů poměrně široká, proto věříme, že si z ní vybere většina z vás. Můžete si vybírat domy nejen podle jejich ceny, ale také podle velikosti a dispozičního řešení. A pokud patříte mezi ty náročnější a typový dům si z nabídky nevyberete, nevadí, Ekonomické stavby vám vypracují zdarma projekt rodinného domu na míru.

Rodinný dům Stella

Příprava individuálního projektu

V případě volby individuálního projektu budou nejprve zmapovány veškeré vaše požadavky, s cílem, že dům bude postaven tak, aby plně odpovídal vašim současným i budoucím potřebám. Výhodou projektu na míru je i to, že Ekonomické služby nabízejí zdarma návrh individuálního projektu kterémukoliv klientovi, který o něj bude mít zájem. Nevýhodou této varianty je samozřejmě jeho časová náročnost, oproti použití projektu typového.

Program, který zkrátí čekání

Pro  klienty, kteří chtějí co nejdříve bydlet ve svém vlastním domě, nabízejí Ekonomické stavby program Rychlé řešení, při  němž je výrazně zkrácena doba stavebních příprav. Co to pro klienta znamená? To, že se může o několik měsíců dříve nastěhovat do svého nového bydlení.

Pokud vážně uvažujete o bydlení v rodinném domě, navštivte webové stránky společnosti Ekonomické stavby, kde se dozvíte vše potřebné. Výběru správného domu se nemusíte bát. V Ekonomických stavbách vám se vším poradí. Díky skvěle navrženým finančním programům si nemusíte dělat starosti ani s financováním stavby.

Pořiďte si vlastní dům a přenechejte všechny své starosti odborníkům!

Rodinný dům Zuzana 7

O společnosti Ekonomické stavby

Ekonomické stavby, přední stavební společnost v oblasti výstavby zděných rodinných domů v regionu střední Evropy, se od svého založení v roce 1998 zaměřuje na kvalitu a šíři nabídky, která je svým rozsahem na trhu ojedinělá. Od počátku své existence se Ekonomické stavby specializují výhradně na oblast bydlení a každoročně realizují a předávají svým klientům v České republice přes 400 domů.

Cílem Ekonomických staveb je zpřístupnit bydlení v rodinném domě co nejširšímu spektru zákazníků, čehož dosahují širokou nabídkou služeb – od individuálního projektu, přes vyřízení stavebního povolení a zajištění financování až po samotnou realizaci – a příznivými cenami. Ekonomické stavby chtějí být spolehlivým a stabilním partnerem pro výstavbu rodinných domů, který vždy nabízí něco navíc. Ekonomické stavby jsou ryze českou společností s dlouholetou tradicí, která klade důraz na kvalitu a maximální efektivitu všech procesů. Ke spolupráci si vybírá silné a stabilní partnery, díky kterým může neustále svou nabídku rozšiřovat a zajistit stavbu domu za příznivou cenu. Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO  9001 již od roku 2003 a certifikátu ochrany životního prostředí ISO14 000 od roku 2007.

Pro další informace prosím kontaktujte:

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.

Ke Křižovatce 466
330 08 Zruč – Senec
telefon: 377 825 782
fax: 377 825 782
mobil: 602 435 452
email: info@ekonomicke-stavby.cz
web: www.ekonomicke-stavby.cz

FB: www.facebook.com/ekonomickestavby