Atlas-referencí je jedním z mnoha užitečných programů společnosti Ekonomické stavby. Ulehčí vám nejen výběr vašeho rodinného domu, ale i výběr jeho budoucího stavitele.

Jak již název napovídá, program Atlas referencí funguje na principu předávání zkušeností od skutečných klientů. Atlas referencí je sestaven především z rodinných domů, které jsou u Ekonomických staveb klienty nejžádanější. Větší domy a domy, které jsou vyprojektované pro klienta na míru, již nejsou v atlasu referencí v takovém zastoupení patrné.  Největší výhodou tohoto programu pro nového klienta je to, že může vidět dům na vlastní oči. A to je pro většinu budoucích stavebníků přínosnější než pouhé prolistování katalogem.

Jak vše probíhá?

Zájemce o rodinný dům si z katalogu referencí jednoduše vybere typ domu, o který by měl zájem. Manažer projektu pak domluví schůzku s některým ze 61 klientů Ekonomických staveb, které jsou ochotni své domy novým zájemcům ukázat. Jelikož se nejedná o ukázkové domy, které by byly postaveny pouze za účelem prohlídek, nelze si návštěvu domu dojednat přímo s klientem. Vždy je potřeba dojednat termín prohlídky přes manažery Ekonomických staveb. Kvůli ochraně soukromí klientů nejsou v atlasu referencí  uvedeny přesné adresy. Ale to nevadí.  Při výběru referenčního domu máte k dispozici dostatek  informací, podle kterých se můžete snadno rozhodnout, který dům si pro svou návštěvu zvolíte.

Schůzka s klientem

Díky tomuto výjimečnému programu máte nyní  i vy možnost prohlídky celoročně užívaného bydlení u skutečného klienta. Kromě ukázky domu si  můžete s klienty Ekonomických staveb promluvit i o jejich dosavadních zkušenostech  se stavbou a financováním domu. Na rozdíl od informací, které naleznete na internetu,  dostanete při této referenční návštěvě okamžitou odpověď na své dotazy.  A právě taková prohlídka a rozhovor s reálným klientem vám může značně usnadnit vaše rozhodování.

Pokud tedy stojíte před rozhodnutím,  s kterou stavební společností svůj dům postavit, neváhejte využít této jedinečné služby Ekonomických staveb.

Kde najít Atlas referencí

Atlas referencí najdete přímo na stránkách Ekonomických staveb.

 

O společnosti Ekonomické stavby

Ekonomické stavby, přední stavební společnost v oblasti výstavby zděných rodinných domů v regionu střední Evropy, se od svého založení v roce 1998 zaměřuje na kvalitu a šíři nabídky, která je svým rozsahem na trhu ojedinělá. Od počátku své existence se Ekonomické stavby specializují výhradně na oblast bydlení a každoročně realizují a předávají svým klientům v České republice přes 400 domů.

Cílem Ekonomických staveb je zpřístupnit bydlení v rodinném domě co nejširšímu spektru zákazníků, čehož dosahují širokou nabídkou služeb – od individuálního projektu, přes vyřízení stavebního povolení a zajištění financování až po samotnou realizaci – a příznivými cenami. Ekonomické stavby chtějí být spolehlivým a stabilním partnerem pro výstavbu rodinných domů, který vždy nabízí něco navíc. Ekonomické stavby jsou ryze českou společností s dlouholetou tradicí, která klade důraz na kvalitu a maximální efektivitu všech procesů. Ke spolupráci si vybírá silné a stabilní partnery, díky kterým může neustále svou nabídku rozšiřovat a zajistit stavbu domu za příznivou cenu. Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO  9001 již od roku 2003 a certifikátu ochrany životního prostředí ISO14 000 od roku 2007.

 

Pro další informace prosím kontaktujte:

 

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Ke Křižovatce 466
330 08 Zruč – Senec
telefon: 377 825 782
fax: 377 825 782
mobil: 602 435 452
email: info@ekonomicke-stavby.cz
web: www.ekonomicke-stavby.cz

FB: www.facebook.com/ekonomickestavby