Proč si vybrat matraci z PUR pěny?

matrace_zelene

Hledáte matraci, která bude splňovat všechny nároky na ortopedické vlastnosti a kvalitu a přitom nezatíží vaši peněženku?

Potom je tím pravým řešením matrace z polyuretanové pěny, která patří do kategorie levnějších matrací, a přesto nabízí mnohé výhody, které od matrace očekáváte.

 

 

Výhody matrace z PUR pěny

  • dobré ortopedické vlastnosti
  • antialergický materiál
  • výhodná cena
  • snadná manipulace díky nízké hmotnosti
  • vhodná i pro dvoulůžkové postele
  • pro příležitostné přespání i každodenní spaní
  • možnost polohování

Ačkoli PUR matrace vynikají mnoha vlastnostmi, které ocení každý zákazník, mají i určité nevýhody. Patří mezi ně poměrně nízká vzdušnost, kvůli které nejsou tyto matrace vhodné do prostředí s vyšší vlhkostí, a také nižší životnost matrace způsobená rychlým opotřebováváním. Přesto jsou však matrace z PUR pěny skvělým řešením pro všechny, kteří hledají kvalitní ale i ekonomickou variantu.

Vyberte si tuhost PUR matrace podle vašich potřeb

Sendvičové provedení matrací, které využívá kombinace různých druhů pěn, vám umožňuje vybrat si matraci z PUR pěny s takovou tuhostí, která vám nejlépe vyhovuje. Různé druhy pěny nabízí široké spektrum vlastností a každý si tak přijde v nabídce matrací na své.

Matrace z PUR pěny se díky své nízké ceně, dobrým ortopedickým vlastnostem, malé hmotnosti a minimálnímu přenosu vlnění těší mezi zákazníky velké oblibě. Sleep Centrum disponuje širokým výběrem matrací z PUR pěny, ve kterém si vybere každý tu pravou. Přesvědčte se i vy o kvalitách polyuretanových matrací na vlastní oči v prodejně Sleep Centrum v Praze.

Komentáře

  • Já myslela, že se PUR pěna používá téměř v každé matraci. Že je to téměř základní materiál.

Zanechte komentář

Můžete využít tyto HTML značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Odkazy

Partneři

Uklidme Cesko
Viesmann
Výstava Bydlení