S Ekonomickými stavbami a jejich zajímavými programy se bydlení v rodinném domě stává stále dostupnější záležitostí. Život ve vlastním domě již není jen výsadou lidí s neomezenými finančními prostředky.  Nyní se mohou sny o příjemném rodinném bydlení splnit komukoliv.

Výhody bydlení v rodinném domě

Jednou z velkých výhod života ve vlastním rodinném domě je to, že patří celý vám. Když to vezmeme s trochou nadsázky, můžete si v něm dělat prakticky, co vás jen napadne a přitom se nemusíte na nikoho ohlížet. Soukromí v rodinném domě je k nezaplacení. Kromě této výhody máte u rodinného domu většinou alespoň malou zahrádku, ve které můžete trávit svůj volný čas s dětmi či relaxovat. Po životě v rodinném domě touží stále více a více mladých lidí, přesto se většina z nich obává vysokých pořizovacích a provozních nákladů. Pravdou však je opak. Rodinné bydlení se v současné době stává mnohem dostupnější než tomu bylo doposud.

Zařizování rodinného domu

Zařizování domu, který jste si postavili svépomocí nebo si jej nechali vybudovat specializovanou stavební firmou na klíč je vždy velkou radostí. Již při stavbě domu jste si museli rozvrhnout, jakou místnost kde budete mít a jak ji následně zařídíte. To je zajisté velké plus.V případě stěhování do nového panelového bytu se totiž budete muset umět přizpůsobit prostoru. Také pro tuto skutečnost jsou rodinné domy velkým lákadlem, a to nejen pro mladé rodiny, ale i mnoho dalších, kteří uvítají nejen více prostoru, soukromí, ale i oddych od života v panelovém domě uprostřed rušného města. Nově budované rodinné domky jsou nejčastěji stavěny za hranicemi měst, nejen kvůli nižším nákladům, ale také kvůli klidu a bližšímu kontaktu s přírodou, který většině z nás chybí. Proto k malým i velkým domům patří i již zmiňovaná zahrada, na které můžete pěstovat ovoce, zeleninu nebo například okrasné stromky. To je například u panelákového balkonku téměř nemožné.

Slevy od Ekonomických staveb

Ale abychom se již dostali k těm zmiňovaným slevám. Firma Ekonomické stavby nabízí svůj slevový program v takzvané „Kuponové slevové knížce“. Nyní jsou kuponové knížky přístupné všem, později však budou poskytovány jen klientům Ekonomických staveb. Proto je dobré nezaváhat, o slevy si požádat včas a ušetřit si tak nemalé finanční částky. V nejaktuálnějším vydání kuponové knížky od ES můžete dostat 70 různých slevových kuponů, například na kuchyně, nábytek do dětských pokojů, slevy na pergoly a zahradní domky nebo také slevy na osobní automobil. Každý půl rok bude postupně přidáno třicet nových slev. Proč se tedy nechat o takovou zajímavou nabídku připravit zbytečným váháním.

Stáhněte si kuponovou knížku a šetřete s Ekonomickými stavbami už nyní!

Příklad kuponové slevy

Připravili jsme pro naše klienty a naše stavebníky nový stavební portál o bydlení, stavbě domu, zařizování interiéru a projektování zahrady. Najdete nás na Stavba-domu.cz.

Pro další informace prosím kontaktujte:

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Ke Křižovatce 466
330 08 Zruč – Senec
telefon: 377 825 782
fax: 377 825 782
mobil: 602 435 452
email: info@ekonomicke-stavby.cz
web: www.ekonomicke-stavby.cz
FB: www.facebook.com/ekonomickestavby