Používáním látkové tašky prospějete nejen svému šatníku, ale také ekologii.

Pokud ji budete nosit v kabelce, kde nezabere tolik místa, nebude nutné kupovat při každém nákupu igelitovou tašku.

Látková taška vs igelitová taška

Igelitové tašky různých velikostí můžete zakoupit v obchodních řetězcích ke každému nákupu. Za x let prodeje těchto tašek je ale bohužel prostředí zahlceno plastovým odpadem. Za zmínku stojí, že výroba igelitových tašek je také pro naše životní prostředí náročná a je finančně nákladná. V poslední době se produkce igelitových tašek řeší nabídkou papírových tašek, ale tato situace není také vzhledem k životnímu prostředí ideální.

V posledních letech se stalo trendem používání látkové tašky, která vám bude složit po dlouhou dobu, pomůžete díky ní životnímu prostředí a ještě ušetříte peníze za nákup velkého množství igelitových tašek.

Proč je látková taška výhodná?

  • látková taška je perfektní volbou pro každodenní nošení
  • látková taška zvládne unést i těžké věci, netrhá se a jen tak ji nezničíte
  • látková taška zvládne unést i desetikilový nákup
  • vyrábí se s velkou spoustou motivů a v mnoha barvách, můžete tedy zvolit určitou barvu ke svému aktuálnímu outfitu
  • vydrží vám opravdu dlouho
  • ušetříte peníze za nákup igelitových tašek a prospějete tím ekologické situaci, látková taška je šetrná k naší přírodě
  • můžete ji používat neustále dokola
  • můžete ji využít k marketingové propagaci svého podnikání či byznysu
  • na tašku si můžete nechat vytisknout svůj oblíbený citát nebo jinak vyjádřit svou osobitost
  • likvidace a rozpad látkové tašky je šetrnější k přírodě, než jak je tomu u igelitové tašky

Marketingová propagace

Využijte tisk na tašku. Můžete si na ni nechat natisknout spoustu originálních a vtipných nápisů a nápadů. Propagujte na taškách vaši firmu a podnikání.

K propagaci si můžete vybrat tašky o různých velikostech, s různě dlouhými uchy a ve všemožných barvách, které mohou reprezentovat vaši firmu.

Vyberte si z široké nabídky látek, ze kterých mohou být tašky ušity. Na trhu jsou například netkané textilie, ale pravdou je, že bavlna je jako materiál ideální.

Tisk na tašku si můžete objednat online. Je to velmi jednoduché. Ve formuláři si vyberete typ a barvu tašky, zvolíte detail nápisu a potisku na tašku, vygenerujete si cenu objednávky, zboží si kliknutím jednoduše objednáte a zboží vám bude doručeno na požadovanou adresu.

Firmy, které se zabývají tiskem na tašku, pro vás také vytvoří grafický návrh potisku na tašku dle vašich přání a požadavků. Můžete si nechat vytvořit zajímavý a designový motiv, díky kterému bude vaše taška na 100% originální.