Luxus, který přichází z přírody – to je luxusní povlečení v biokvalitě. Garancí biokvality povlečení je mezinárodně uznávaný ekologický standard pro biotextil GOTS, certifikát Global Organic Textile Standard.

Luxusní povlečení v biokvalitě nabízí nováček E-shop Bio4Bed, který má ve své rozsáhlé nabídce biotextilu bio povlečení od prestižního holandského výrobce Yumeko. A nejen v bílé barvě! Luxusní povlečení si můžete vybírat hned z několika materiálových kvalit biobavlny a několika barevných variací. Na výběr je luxusní povlečení z biobavlněného perkálu, luxusní povlečení z biobavlněného saténu a luxusní povlečení z biobavlněného jerseye. Barvy jsou uchvacující a odpovídají současným trendů minimalistického, funkčního bydlení. Od klasické sněhově bílé přes perlově bílou, světle šedou, indigovou modř až po podmanivou antracitově šedou…

Dopřejte si do vaší ložnice luxus, který snoubí ekologický přístup ke světu a tu nejvyšší možnou kvalitu. Dopřejte si luxusní povlečení nejvyššího možného standardu BIO zn. Yumeko. V ČR nabízí výhradní dovozce této značky obchod Bio4Bed.

Zdroj: www.bio4bed.cz