Získat hypotéku v dnešní době není nic obtížného. Pakliže jste dostatečně bonitním klientem, věnujete určitý čas potřebnému papírování, tak na vás čeká vytoužená peněžní suma. Podstatně náročnější je vybrat ten správný produkt, s nímž se pojí výhodné splátkové podmínky a řada přidružených služeb.

Jen málokdo chce platit více, než musí. Zároveň lidé nedisponují odpovídajícím časem na porovnání jednotlivých nabídek, které si musí obstarat v bankovních domech. Daleko lepším řešením je srovnání hypoték, a to skrze internetový projekt. To znamená z pohodlí vlastního domova, bez ztráty drahocenného času a z aktualizovaných údajů.

Tři nejvýhodnější hypotéky na trhu

Každý má naprosto odlišné požadavky, co se týče cílové částky, doby splatnosti a ostatních věcí. I přesto vám přinášíme krátkou ochutnávku významných poskytovatelů hypotéčních úvěrů, mezi nimiž se vyjímá také MONETA Money Bank hypotéka.

Jejími konkurenty bude hypotéka Komerční banky a FIO hypotéka. A jaké jsou největší přednosti těchto produktů?

MONETA Money Bank hypotéka

Hypotéční úvěr již od 300 000 Kč, s ním se pojí úroková sazba od 1,85 % a maximální doba fixace na 10 let. Půjčka, u níž můžete počítat s mimořádnými splátkami ve výši 25 % jistiny ročně a bezplatným vedením účtu.

Hypotéka Komerční banky

Ještě níže se s úrokovou sazbou dostává hypotéka Komerční banky, která atakuje příjemnou hranici 1,79 %. Mezi podstatné klady lze označit následující.

  • Možnost odložení splátek, a to v časovém horizontu 1 – 3 měsíce
  • Peníze lze čerpat po dobu až dvou let od podpisu úvěrové smlouvy
  • Finance použijete také na vypořádání vlastnických práv

FIO hypotéka

Třetím konkurentem v boji o pomyslné prvenství je FIO hypotéka, jejíž maximální hodnota dosahuje částky 10 000 000 Kč. Ty si pohodlně rozložíte na 30 let. Určitou zajímavostí je Hypospořicí konto, v rámci něhož snižujete hodnotu úrokové sazby, přitom máte peněžní prostředky neustále k dispozici.

Neváhejte a proveďte si praktické srovnání těchto hypotéčních úvěrů, díky čemuž se domůžete té nejlepší nabídky na trhu.