22.04.2019   Rady a tipy 1 komentář

Půjčka u Equa Bank: Jaké alternativy máte k dispozici?

kalkulacka

Chtěli byste si půjčit a rádi byste realizovali půjčku u některého z bankovních domů? Pak se můžete obrátit třeba na Equa Bank. Právě tato společnost založená již v roce 2011 nabízí hned několik finančních produktů, které určitě stojí za to. Důkazem budiž i fakt, že za 8 let své existence si dokázala tato banka získat celkem 370 000 klientů.

My se v následujících řádcích zaměříme na 3 základní úvěry nacházející se v portfoliu Equa Bank.

Expresní minutová půjčka

Minutová půjčka od Equa Bank nabízí finanční částku v rozmezí od 5000 do 600 000 korun. Záleží pouze na konkrétním klientovi, jakou sumu v daném rozmezí zvolí. Doba splatnosti je logicky také variabilní a pohybuje se mezi 3 měsíci až 10 lety. Určitě počítejte s tím, že budete mít k půjčce její vedení zcela zdarma. Zpoplatněno není ani sjednání půjčky. Podobně jako u úvěru na www.creditka.cz můžete zapomenout na přítomnost jakéhokoli ručitele. RPSN začíná na 5,9 %. Měsíční splátky si mohou klienti banky nastavit sami dle jejich potřeb.

Převedení úvěru prostřednictvím RePůjčky

Splácíte nevýhodnou půjčku u některé z bank nebo nebankovních společností? Tuto nevýhodnou půjčku si jednoduchým způsobem převedete právě k Equa Bank. Standardně činí u této banky průměrná úspora okolo 20 000 korun. Co se týká délky splácení, ta činí až 2 roky. Převést si lze až 600 000 korun. O RePůjčce hovoří kladně i mnohé recenze Equa Bank.

Bydlete v novém díky výhodné hypotéce

Ne, pro bydlení se nehodí klasická půjčka, jako je třeba ta na www.xxlcredit.cz. Tento úvěr je vhodný spíše na vybavení domácnosti či na jiné účely. Hypotéka u Equa Bank startuje procentuálně na 2,89 % p.a. Dobu splatnosti je možné volit individuálně, nejdelší je stanovena na 30 let. Samozřejmostí je u této společnosti také hypoteční kalkulačka.

Komentáře

  • Mohla bych poprosit u Equa bank nějaký odkaz, kde najdu podmínky sjednání hypotéky?

    Děkuji

Zanechte komentář

Můžete využít tyto HTML značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Odkazy

Partneři

Uklidme Cesko
Viesmann
Výstava Bydlení