Může se stát, že již dávno bydlíte ve svém domě nebo bytě, a přesto nejste spokojeni. Stále nemáte konkrétní představu, jak by mělo vaše nové bydlení vypadat, zatím nejspíše jen sníte, jako teď já. Ale i ze snu se dá rychle probudit a své představy začít realizovat!

Představy o novém bydlení

Představa úžasného bydlení může vypadat například takto: Střešní byt s terasou a se zimní zahradou. Nejlépe s výtahem a jediný v patře. Nikdo z okolí na terasu nevidí, můžete se opalovat, kdy a jak se vám zachce. Možná by se na terasu mohl vejít malý bazén nebo alespoň vířivka. Velká okna, všude mnoho světla. Žádné záclony, snad jen závěsy, aby měsíc nerušil váš spánek. Vchod na terasu přímo z obývacího pokoje nebo ještě lépe z ložnice. A tuto nádheru mít uprostřed města, kde je vše, včetně vaší práce, na dosah. Jen jednu nevýhodu takový byt asi má. Není úplně ideální pro malé děti.

A co třeba tato představa? Přiměřeně velký rodinný dům se zahradou, kde by měl každý člen rodiny svůj pokoj. Dům s krbem v obývacím pokoji, abyste se v zimě mohli společně dívat do plamenů, užívat si sálavé teplo ohně, popíjet horké nápoje a připadat si jako spokojení zlatokopové, či lovci kožešin na Aljašce. Zimní zahrada, terasa, bazén? To vše je jen otázka času, když zbývají peníze a máte dostatečný prostor na zahradě. Pochopitelně, v takovém domě mohou děti vyrůstat spokojeně až do dospělosti.

Rodinný dům může mít každý

Získat rodinný dům je v dnešní době snazší než tomu bývalo. Byt, ve kterém nejčastěji začínají žít všichni mladí lidé, lze jednoduše prodat a za utržené peníze postavit nový rodinný dům podle vašich představ. Má to jeden háček. V okamžiku, kdy prodáte byt, nebudete mít do doby, než se nastěhujete do nového domu, kde bydlet. Jak to lze vyřešit? Jedna možnost se nabízí. Stavební společnost vám postaví dům a vy jej zaplatíte až v okamžiku, kdy prodáte svůj byt. Pak se nastěhujete do nového domu. Tím vám odpadne jedno stěhování, které byste museli absolvovat, kdybyste byt prodali předčasně a bydleli někde v provizoriu.Stavební firma vše vyřeší od počátku až do konce stavby za vás a vy se pak jen nastěhujete. Stavba domu však bude asi o 5% dražší. Má to však i své výhody. Rodinný dům je takto postavený do 6 měsíců od zahájení stavby. Tuto možnost nabízí jen jedna stavební společnost a to v programu POHODOVÁ STAVBA. Pokud má klient pouze vlastní byt bez finanční hotovosti, toto řešení mu ušetří mnoho peněz, například za úroky placené z překlenovacích úvěrů, potřebných na rozestavění domu.

Že takovou firmu neznáte?

My ano! Jedná se o Ekonomické stavby s.r.o.  Svým klientům nabízí širokou škálu zajímavých programů. Věříme, že si z nich vybere opravdu každý z vás.  Ve svém katalogu rodinných domů nabízejí Ekonomické stavby přes 600 typů rodinných domů. Ekonomické stavby nabízejí nejen svým klientům, ale nově i těm, kteří teprve o stavbě rodinného domu uvažují tzv. Kuponovou knížku, kterou si můžete zdarma stáhnout na jejich stránkách a pak jen šetřit na zařizování svého nového bydlení. A co lze v této slevové knížce najít? Slevy na interiérový nábytek, kuchyně, zahradní stavby, osobní automobil, dovolenou… A to se zajisté vyplatí! Šetřete s kuponovou knížkou od Ekonomických staveb již dnes!

Připravili jsme pro naše klienty a naše stavebníky nový stavební portál o bydlení, stavbě domu, zařizování interiéru a projektování zahrady. Najdete nás na Stavba-domu.cz.

O společnosti Ekonomické stavby

Ekonomické stavby, přední stavební společnost v oblasti výstavby zděných rodinných domů v regionu střední Evropy, se od svého založení v roce 1998 zaměřuje na kvalitu a šíři nabídky, která je svým rozsahem na trhu ojedinělá. Od počátku své existence se Ekonomické stavby specializují výhradně na oblast bydlení a každoročně realizují a předávají svým klientům v České republice přes 400 domů.

Cílem Ekonomických staveb je zpřístupnit bydlení v rodinném domě co nejširšímu spektru zákazníků, čehož dosahují širokou nabídkou služeb – od individuálního projektu, přes vyřízení stavebního povolení a zajištění financování až po samotnou realizaci – a příznivými cenami. Ekonomické stavby chtějí být spolehlivým a stabilním partnerem pro výstavbu rodinných domů, který vždy nabízí něco navíc. Ekonomické stavby jsou ryze českou společností s dlouholetou tradicí, která klade důraz na kvalitu a maximální efektivitu všech procesů. Ke spolupráci si vybírá silné a stabilní partnery, díky kterým může neustále svou nabídku rozšiřovat a zajistit stavbu domu za příznivou cenu. Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO  9001 již od roku 2003 a certifikátu ochrany životního prostředí ISO14 000 od roku 2007.

Pro další informace prosím kontaktujte:

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Ke Křižovatce 466
330 08 Zruč – Senec
telefon: 377 825 782
fax: 377 825 782
mobil: 602 435 452
email: info@ekonomicke-stavby.cz
web: www.ekonomicke-stavby.cz
FB: www.facebook.com/ekonomickestavby