Zapojte rozum a pusťte se s naší rodinkou do hry! Že neznáte Šetřílkovi? Chyba! Je to rodinka jako každá jiná. Mají své touhy, vrtochy a vše něco stojí. Do toho složenky za elektriku, vodu a plyn. Občas přilétne něco neočekávaného. A to všechno jsou náklady navíc.

Pokud nechcete volat doktora Chocholouška, pusťte se do hry! Naučíte se skvěle hospodařit s penězi a ještě si vyzkoušíte na nečisto třeba zateplit dům, hrajeme o super ceny! Hlavní cenou je žhavá novinka Mobilní telefon Samsung Galaxy S4!

Když nebudete první, nevadí. Druhá cena v podobě příspěvku ve výši 9 000Kč na: úhradu platby za vodu, plyn a elektřinu v roce 2012, anebo nákup spotřebiče/ů v energetické třídě A+++, anebo nákup kotle (min. III. emisní třída), anebo přestavbu automobilu (LPG, CNG), anebo domovní čističku odpadních vod nebo nádrž na využití dešťové vody určitě stojí za to!

Vaším úkolem ve hře bude realizovat úsporná opatření s cílem rodině Šetřílků maximálně snížit účty za vodu, plyn, pohonné hmoty a energii. Pro větší energetická opatření, jako je zateplení, máme pro vás připraven úvěr. Nebo naopak pokud budete mít dostatek volných finančních prostředků, určitě založte nějaké spoření.

Nesmíte však zapomínat, že každý z rodiny má své přání a touhy. Když si přečtete naše rady na www.setrilkovi.cz hravě zodpovíte kvizové otázky a získáte toliko důležité plusové body do hry. Cílem hry je poukázat na skutečnost, že dosažením environmentálně šetrných cílů dosáhneme také úspor finančních prostředků.

Hru je možné stáhnout na Gogole play - ZDE

Projekt Hravě šetřím svou kapsu i přírodu je spolufinancován z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR.

Projekt se zaměřuje na občanské vzdělávání, konkrétně na oblast odpovědného přístupu k životnímu prostředí a udržitelnému rozvoji. Cílem projektu je environmentální osvěta veřejnosti. Projekt se primárně zaměřuje na environmentální problémy související s provozem běžné domácnosti, a to konkrétně v oblastech: odpady a obaly, ochrana vod a snižování spotřeby, ochrana ovzduší, snižování energetické spotřeby a doprava.

Přehled cen:

1. Místo – Mobilní telefon Samsung Galaxy S4

2. Místo – Příspěvek ve výši 9 000Kč na: – úhradu platby za vodu, plyn a elektřinu v roce 2012, anebo – nákup spotřebiče/ů v energetické třídě A+++, anebo – nákup kotle (min. III. emisní třída), anebo – přestavbu automobilu (LPG, CNG), anebo – domovní čističku odpadních vod nebo nádrž na využití dešťové vody

3. Místo – Wellness víkend pro 2 osoby v ČR v hodnotě 3 500 Kč dle vlastního výběru

4. Místo – Balíček úsporných předmětů do domácnosti v hodnotě 2 500Kč

5. Místo – Balíček s dárkovými předměty v hodnotě 1 000Kč

Hra o ceny začíná na Apríla. Kdo šetří, má za tři.

Více na www.setrilkovi.cz. Hodně štěstí!