Rozhodnutí pustit se do stavby rodinného domu není zrovna jednoduché. Běžně s sebou totiž nese řadu starostí, které začínají otázkou financování stavby domu, hledáním vhodného pozemku, přípravou projektu a následně výběrem firmy, která stavbu bude realizovat. Pokud v některém z těchto kroků „šlápnete vedle“ a zvolíte špatné řešení či špatnou  stavební firmu, pak vás samozřejmě čekají další nemalé starosti se samotnou stavbou.

Stavte s profesionály

Celý proces přípravy i stavby domu ale může mít i zcela jiný průběh a může se uskutečnit bez zbytečných problémů a starostí. Záleží jen na tom, jakého partnera si pro stavbu vyberete. Společnost Ekonomické stavby Vás díky specializovaným programům provede celým procesem stavby tak, aby proběhl bez zbytečných problémů.

Výběr domu nemusí být složitý

Vše začíná u výběru typu domu. Pro tuto fázi je Vám k dispozici katalog domů, který si v elektronické podobě můžete prohlédnout zde. Pokud dáváte přednost katalogu tištěnému, můžete si ho nechat zdarma zaslat na Vaši adresu. Ve chvíli, kdy už máte představu, který typ domu by se Vám líbil, můžete využít nabídku na bezplatnou prohlídku referenčního domu. Po celé republice je jich více než 60, takže si můžete vybrat ten, který je nejblíže Vašemu bydlišti. Výhodou je, že se nejedná o žádný ukázkový dům, ale o reálný dům, ve kterém lidé skutečně bydlí. Při Vaší návštěvě s nimi tedy můžete hovořit o tom, jak se jim v domě bydlí, jaké mají zkušenosti se stavbou, atd. Návštěvu referenčního domu je však nutné předem domluvit.

Na stránkách Ekonomických staveb si navíc můžete prohlédnout bohatou foto i video galerii se záběry exteriérů i interiérů domů a také si přečíst příběhy klientů, kteří již své domy se společností Ekonomické stavby postavili. Najdete zde také stránku barevné kombinace, kde si můžete vyzkoušet, jaké barvy budou Vámi vybranému typu domu nejlépe slušet. Než se tedy pustíte do samotné stavby, můžete si udělat opravdu velmi konkrétní představu, jak přesně by měl Váš dům vypadat.

Programy na míru

Společnost Ekonomické stavby dobře ví, že každý klient je jiný a má jiné potřeby. Proto připravila širokou škálu specializovaných programů, v rámci kterých si můžete zvolit variantu, která Vám bude nejlépe vyhovovat. Řada programů se týká financování stavby domu, protože to bývá alfou a omegou celého procesu. Najdete zde řešení pro ty, kteří potřebují řešit financování včetně pozemku, program pro ty, kteří nemají žádnou počáteční hotovost, program pro mladé rodiny a řadu dalších. Další programy se týkají stavby samotné. Zde najdete například program Rostoucí dům, Nízkoenergetický dům či program Zlaté ručičky, který je určen těm, kdo se na stavbě domu chtějí podílet vlastními silami. Program Maximální služba Vám zajistí komplexní servis ohledně administrativy spojené se stavbou a program Rychlé řešení zkrátí přípravu i stavbu domu na minimum.

Záruční lhůta a servisní prohlídky

Pro řadu stavebních firem vše končí postavením domu a jeho předáním klientovi. Ne však pro společnost Ekonomické stavby. Ta Vám kromě obvyklé záruční doby nabízí i specializovaný program  nazvaný Servisní prohlídky. V rámci tohoto programu máte zajištěné nejen případné opravy, ale i preventivní prohlídky, které mají možným závadám předcházet.

Jak vidíte, jestliže správně zvolíte partnera pro Vaši stavbu, může vše proběhnout v klidu a pohodě. Ekonomické stavby Vám zajistí vše od A do Z, tedy od katalogu pro výběr domu, přes referenční prohlídky, pomoc se zajištěním financování, přes stavbu jako takovou, až po následný servis.

Připravili jsme pro naše klienty a naše stavebníky nový stavební portál o bydlení, stavbě domu, zařizování interiéru a projektování zahrady. Najdete nás na Stavba-domu.cz.

O společnosti Ekonomické stavby

Ekonomické stavby, přední stavební společnost v oblasti výstavby zděných rodinných domů v regionu střední Evropy, se od svého založení v roce 1998 zaměřuje na kvalitu a šíři nabídky, která je svým rozsahem na trhu ojedinělá. Od počátku své existence se Ekonomické stavby specializují výhradně na oblast bydlení a každoročně realizují a předávají svým klientům v České republice přes 400 domů.

Cílem Ekonomických staveb je zpřístupnit bydlení v rodinném domě co nejširšímu spektru zákazníků, čehož dosahují širokou nabídkou služeb – od individuálního projektu, přes vyřízení stavebního povolení a zajištění financování až po samotnou realizaci – a příznivými cenami. Ekonomické stavby chtějí být spolehlivým a stabilním partnerem pro výstavbu rodinných domů, který vždy nabízí něco navíc. Ekonomické stavby jsou ryze českou společností s dlouholetou tradicí, která klade důraz na kvalitu a maximální efektivitu všech procesů. Ke spolupráci si vybírá silné a stabilní partnery, díky kterým může neustále svou nabídku rozšiřovat a zajistit stavbu domu za příznivou cenu. Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO  9001 již od roku 2003 a certifikátu ochrany životního prostředí ISO14 000 od roku 2007.

Pro další informace prosím kontaktujte:

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.

Ke Křižovatce 466
330 08 Zruč – Senec
telefon: 377 825 782
fax: 377 825 782
mobil: 602 435 452
email: info@ekonomicke-stavby.cz
web: www.ekonomicke-stavby.cz

FB: www.facebook.com/ekonomickestavby