Ty tam jsou doby, kdy jsme si v novinách zaškrtávali inzeráty s lakonickým sdělením – Prodám byt na Praze 4, zn. Levně, a pak se vydávali s tajemným očekáváním na místo, kde jsme teprve zjišťovali, v jaké budově se vůbec byt nachází, a zda výhledu dominuje tovární komín nebo romantický kousek parku.

Díky vyhledávání realit na internetu můžeme ušetřit množství času, který bychom jinak vyplýtvali na návštěvu nemovitostí, podle výše zmíněného nostalgického připomenutí, s dominantou továrních komínů.

Obvykle totiž nevybíráme jen daný byt, ale také nás zajímá jeho okolí. To, zda se nejedná o silně průmyslovou lokalitu, ale také o místo, kde lišky dávají dobrou noc, a chybí zde třeba základní občanská vybavenost – to vše hraje svou roli.

Pokud tedy hledáme bydlení na internetu, není nic lehčího, než si všechny své otazníky prověřit ještě před tím, než si domluvíme schůzku s vlastníkem nemovitosti či realitním makléřem.

A pokud netoužíme hledáním na internetu strávit několik večerů a zadávat jen tak nazdařbůh do vyhledávače byty Praha a čekat, zda nám internet šťastně nenabídne na prvních pozicích právě tu naši vysněnou nemovitost, může raději zavítat rovnou na stránky developerských projektů.

Projekty jsou obvykle navrhovány tak, aby odpovídaly všech náročným požadavkům. Z pohodlí domova také můžeme zadat konkrétní požadavky a nechat si zasílat lákavé nabídky nových developerských projektů Praha přímo na email.

Možná se pro nás byty na prodej Praha stanou nejen možností  jak si zařídit pohodlné bydlení, ale též poutavou investiční příležitostí. Pokud potřebuje nové bydlení v konkrétní části Prahy, můžeme na internetu snadno vytřídit jen tu oblast Prahy, která nás zajímá.

Nepochybně oceníme i funkci Mapa, pomocí níž lze vyhledávat developerské projekty v konkrétních lokacích Prahy. Toto vyhledávání je nejen snadné, ale především rychlé, a šetří náš drahocenný čas, který potom můžeme investovat někde jinde.

Třeba do hledání příslušné stěhovací firmy, protože koupě bytu v případě bytových projektů díky kvalitnímu právnímu servisu, nebývá záležitostí několika měsíců či týdnů. Vybraná novostavba tak může brzy být naším novým domovem.

Zdroj foto: www.prahanovostavby.cz