V našich končinách trvá zima poměrně dlouho. Většina z nás tráví zimu doma u televize. Jenže co jiného v mrazivém počasí kromě zimních sportů dělat? Máme pro vás návrh. Začněte přemýšlet o svém bydlení a rozhodněte se pro změnu! Pro jakou? Třeba pro vlastní rodinný dům.

V zimě máte dostatek času připravit se na jaro. Přes zimu můžeme udělat mnoho věcí a přitom neztrácet drahocenný čas. Co tedy dělat?Na internetu si můžete zdarma objednat katalog rodinných domů.Během dlouhých zimních večerů  pak můžete vybírat z široké nabídky typových domů. Pokud nechcete již hotový projekt rodinného domu, stačí si vymyslet, jak chcete, aby váš rodinný dům vypadal a projektant vám váš dům navrhne. V zimě je také čas na nákup stavebního pozemku, který budete na jaře potřebovat pro stavbu základové desky. No a samozřejmě, že v době, kdy se nenechá díky nepříznivému mrazivému počasí stavět, si můžete začít vyřizovat stavební povolení a hypotéční úvěr. Na jaře pak může začít stavební firma pracovat na vašem rodinném domu na klíč a další vánoce už můžete trávit společně třeba u krbu ve vašem novém domu.

Jakou stavební firmu si, ale vybrat?

Vybrat si pro stavbu svého domu Ekonomické stavby s.r.o.  je určitě na místě. Nabízejí mnoho služeb, které jiné stavební firmy svým klientům vůbec nenabízejí.Širokou nabídku služeb můžete spatřit například v nabídce programů pro přípravu stavby, stavby samotné nebo třeba v oblasti financování. Ekonomické stavby s.r.o. za vás dokážou zajistit zdarma typový nebo individuální projekt, sjednat hypotéční úvěr, zařídit stavební povolení či v závěru stavebního procesu vyřídit i kolaudaci vašeho rodinného domu. Kromě těchto služeb poskytují i celou řadu dalších doprovodných programů.  A právě to je důvod, proč volit Ekonomické stavby. Z jejich nabídky si totiž může vybrat úplně každý.

Ušetřete s programy Ekonomických staveb i vy!

Pokud si vyberete nějaký rodinný dům z nabídky v katalogu, budete mít  typový projekt na váš dům velmi rychle  zpracovaný. Nezaplatíte pak za něj vůbec nic! A to je zajisté velkou výhodou.

Pokud si zvolíte program Génius, stavební firma vám zajistí instalaci slunečních fotovoltaických článků na střechu. Ekologicky si tak budete vyrábět vlastní elektřinu a šetřit na vytápění vašeho rodinného domu. Vyrobíte-li elektřiny více, než spotřebujete, odkoupí ji od vás stát. To vám může výrazně snížit vaše hypoteční splátky.

Při výběru programu Zlaté ručičky se budete moci realizovat například při obkládání vlastní koupelny, malování pokojů či při pokládání plovoucích podlah.Potřebný materiál vám stavební firma dodá za ceny, za které je nakupuje sama, tedy s velkou množstevní slevou. Výhodou je, že na tyto ceny, bychom my, jako koneční spotřebitelé,  nikdy nedosáhli. Postavit si celý dům svépomocí je pro někoho velkým oříškem. Pro ty z vás, kteří by stavbu svého domu vlastními silami nezvládli, může být možnost dodělat si alespoň některé jednodušší stavební části vlastními silami vítána. Nejen, že vás tyto dodělávky budou bavit, ale ani vám nezaberou tolik času, jako stavba celého rodinného domu svépomocí. Přesto vám však pomohou výrazně ušetřit. Záleží jen na nás, bude-li to patnáct či více procent.

Ekonomické stavby zajistí záruční i pozáruční servis vašeho domu

Co může ještě většinu lidí, kteří si hodlají pořídit vlastní rodinný dům zaujmout? Například to, že Ekonomické stavby poskytují na své rodinné domy záruční a pozáruční servis. Je dobré vědět, že se nebudete muset potýkat se závadami, které se mohou vyskytnout. Ekonomické stavby své postavené rodinné domy pravidelně kontrolují a vám tak šetří starosti s případnými opravami.

Využijte na zařizování svého nového domu slevových kupónů

Peníze, které ušetříte na stavbě díky své vlastní práci, budete moci investovat do zařízení svého domu. Jaké zařízení, ale vybrat, aby bylo kvalitní a zároveň nebylo příliš drahé? S tím vám pomůže právě Kuponová knížka od Ekonomických staveb. Najdete v ní zhruba 70 slev, třeba na kuchyňský nábytek, nábytek do dětského pokoje, slevy na zahradní stavby, osobní automobil nebo třeba krásnou dovolenou. Než svůj dům dostavíte, věřte, že v ní přibydou i další slevy.

Láká vás tato nabídka? Pak si objednejte zdarma katalog rodinných domů. A můžete tak začít plnit svůj sen o krásném a kvalitním bydlení!

Připravili jsme pro naše klienty a naše stavebníky nový stavební portál o bydlení, stavbě domu, zařizování interiéru a projektování zahrady. Najdete nás na Stavba-domu.cz.

O společnosti Ekonomické stavby

Ekonomické stavby, přední stavební společnost v oblasti výstavby zděných rodinných domů v regionu střední Evropy, se od svého založení v roce 1998 zaměřuje na kvalitu a šíři nabídky, která je svým rozsahem na trhu ojedinělá. Od počátku své existence se Ekonomické stavby specializují výhradně na oblast bydlení a každoročně realizují a předávají svým klientům v České republice přes 400 domů.

Cílem Ekonomických staveb je zpřístupnit bydlení v rodinném domě co nejširšímu spektru zákazníků, čehož dosahují širokou nabídkou služeb – od individuálního projektu, přes vyřízení stavebního povolení a zajištění financování až po samotnou realizaci – a příznivými cenami. Ekonomické stavby chtějí být spolehlivým a stabilním partnerem pro výstavbu rodinných domů, který vždy nabízí něco navíc. Ekonomické stavby jsou ryze českou společností s dlouholetou tradicí, která klade důraz na kvalitu a maximální efektivitu všech procesů. Ke spolupráci si vybírá silné a stabilní partnery, díky kterým může neustále svou nabídku rozšiřovat a zajistit stavbu domu za příznivou cenu. Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO  9001 již od roku 2003 a certifikátu ochrany životního prostředí ISO14 000 od roku 2007.

Pro další informace prosím kontaktujte:

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Ke Křižovatce 466
330 08 Zruč – Senec
telefon: 377 825 782
fax: 377 825 782
mobil: 602 435 452
email: info@ekonomicke-stavby.cz
web: www.ekonomicke-stavby.cz
FB: www.facebook.com/ekonomickestavby